Posted on

Poznaj atrakcje warszawskiego Dnia Jogi

Cała Polska świętuje Międzynarodowy Dzień Jogi (kliknij, by poznać listę miast i szczegóły). W Warszawie zapraszamy w niedzielę 21 czerwca na obchody Międzynarodowego Dnia Jogi na Pole Mokotowskie (zobacz MAPKĘ).

Przez cały dzień zapraszamy na sesje jogi dla każdego: dzieci, dorosłych, seniorów, kobiet w ciąży i in. Wszystkie zajęcia jogi na MDJ będą prowadzone przez certyfikowanych nauczycieli ze szkół: AHR Joga na FoksalArt of Living YogaAstanga Yoga StudioBikram Joga,JogartJogaRytmJoga Studio Saska KępaJoga Sztuka ŻyciaJogiczniStowarzyszenie Jogi KundaliniYogamudra Pracownia JogiYoga Republic

Kliknij tutaj, by poznać szczegółowy program  

Najmłodszych zapraszamy do Strefy Dziecięcej na zajęcia z animatorami, zabawy i gry planszowe CzuCzu przygotowane przez miesięcznik SENS i oczywiście na zajęcia jogi dla dzieci o godz. 11:30 i 12:00 (ćwiczymy boso, w wygodnym stroju).

Poza zajęciami jogi przez cały dzień zapraszamy także na przepyszne przekąski i dania kuchni indyjskiej oraz wegetariańskiej, słodkości, naturalne lody i świetną kawę. Czekają na Was:  Namaste India, Buddha Indian Restaurant, Mr India – Restauracja Indyjska, Injachi Kuchnia indyjska, Falafel Bejrut, Vegan Pizza, Om Cafe, Filtry Cafe i Sucré – Lody Naturalne.

Znajdziecie u nas także sklepy: Little India, Sklep Bez Pestek, Bombay Bazaar.

A na spragnionych czekają Drop Juice BarSOTI natural, Bombilla i Club Mate.

Nie zabraknie też mehendi – Wasze dłonie, ręce, brzuchy mogą pokryć przepiękne wzory od  Mehendi Masala i Mehen Design.

Będzie i okazja, by odświeżyć jogą garderobę dzięki kolekcjom od Starseeds, Padma i Amoyo.

Na chętnych do zgłębienia teorii jogi wydawnictwo Galaktyka będzie czekało ze swoimi książkami, ciekawe publikacje ma dla Was także Kuźnia Zdrowia oraz Bombay Bazaar.

O Waszą kondycję holistycznie zadbają nie tylko nauczyciele ze szkół jogi, ale i dietetyczka Eliza Kupidurska LEKKOstrawni, eksperci z Kuźni Zdrowia oraz specjaliści Studio Power Life i Ogród Nadziei Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia.

Pałac i Folwark Galiny zaprosi Was do odwiedzenia swojej uroczej posiadłości.

Przez cały dzień przy namiocie magazynu SENS będą odbywały się warsztaty z ekspertami i spotkania z autorami książek m.in. Katarzyną Błażejewską („Koktajle dla zdrowia i urody”), Katarzyną Droga, Renatą Mazurowską, Anną Kocwa-Karnaś i in.

Zapraszamy też na dwa wyjątkowe pokazy kulinarne:

Godz. 13:15 „Surowa odNOWA, czyli szybkie, zdrowe i surowe słodycze” – pokaz gotowania z Karoliną i Maćkiem Szaciłło
Godz. 17:30 „Bezglutenowa kuchnia wegańska” – pokaz gotowania Atelier Smaku Joli Słomy & Mirka Trymbulaka

Czekają nas także wydarzenia muzyczne – o godz. 16:00 koncert zaprasza No Stress Band, a zwieńczeniem Dnia Jogi będzie koncert światowej sławy jazzowego pianisty – godz. 19:45 Artur Dutkiewicz Solo Piano „Muzyka Czterech Kultur”.

Na Międzynarodowym Dniu Jogi będzie mieć swoją premierę najnowszy tytuł wydawnictwa A-ti Gotuj z ajurwedą dla zdrowia – książka kucharska z poradami prozdrowotnymi napisana przez cenionego lekarza ajurwedyjskiego dr Vasanta Lad i jego żonę Ushę Lad.

Będzie też nowa edycja popularnej Joga i ajurweda. Samouzdrawianie i samourzeczywistnienie” autorstwa Davida Frawley’a.

Dołącz do Nas na Facebooku

[FM_form id="1"]