Posted on

21 czerwca – Międzynarodowy Dzień Jogi

Bądź tam z nami! w niedzielę 21 czerwca świętujemy Międzynarodowy Dzień Jogi w Polsce

www.dzienjogi.pl

Decyzją ONZ 21 czerwca został ogłoszony Międzynarodowym Dniem Jogi. Na całym świecie, w tym wyjątkowym dniu, odbędą się wydarzenia dedykowane jodze. W Polsce, Dzień Jogi objął patronatem Jego Ekscelencja Ambasador Republiki Indii, Ajay Bisaria. Organizatorami wydarzeń są: Porozumienie Szkół Jogi (PSJ), Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza (IPCCI) oraz Fundacja Art Of Living Polska (AOL).

Wydarzenie będą wspierały Ambasadorki Jogi: Edyta Herbuś, Małgorzata Pieczyńska oraz Natalia Przybysz, które od lat ćwiczą systematycznie jogę.

Zapraszamy na główne obchody do Warszawy na Pole Mokotowskie w godzinach 8:00-21:00.

Podczas całodniowego pikniku czeka na Was rozbudowany program poświęcony przede wszystkim jodze, ale i kulturze indyjskiej: praktyka jogi – dla początkujących, dzieci, seniorów, dla kobiet i mężczyzn – dla każdego, wykłady, panele dyskusyjne i koncerty.

Joga naturalnie łączy się ze zdrowym stylem życia – nie zabraknie więc naturalnych i indyjskich przysmaków, eko produktów (spożywczych i kosmetyków), porad ayurvedycznych. Swoje kolekcje zaprezentują także projektanci strojów do jogi oraz designerzy bazujący na przyjaznych dla środowiska materiałach.

Dzień rozpoczniemy o ósmej rano specjalną sekwencją asan, która ćwiczona równolegle na całym świecie połączy się w 24-godzinną sesję jogi. Tak więc nie może Cię tam zabraknąć!

Dzień Jogi to wyjątkowa okazja zarówno dla osób już praktykujących jogę jak i tych, które jeszcze nie miały z nią kontaktu. Dzięki obecności szkół jogi, będzie można poznać różne style ćwiczenia, porozmawiać z nauczycielami jogi. Każdy, niezależnie od wieku, płci czy kondycji znajdzie podczas tego dnia zajęcia i wiele przyjemności dostosowanych do swoich potrzeb i możliwości. Na maluchy też czekają atrakcje m.in. joga dla dzieci i animacje.

Do zobaczenia!

www.dzienjogi.pl

Dołącz do Nas na Facebooku

[FM_form id="1"]