Posted on

Otwarte sesje jogi (Warszawa)

Warszawskie szkoły jogi zapraszają w wybranych terminach do przećwiczenia sekwencji asan na Międzynarodowy Dzień Jogi – zajęcia są bezpłatne

Środa 27 maja g. 18:30 – AHR Joga na Długiej

Sobota 30 maja g. 14:00 – Yoga Republic

Wtorek 2 czerwca g. 20:00 – Pracownia Jogamudra

Sobota 6 czerwca g.11:30 – Astanga Yoga Studio

Sobota 6 czerwca g. 13:00 – Jogart

Poniedziałek 15 czerwca g. 19:00 – AHR Joga na Foksal

Piątek 19 czerwca g. 18:00 – Joga Sztuka Życia

Zapraszamy wszystkie chętne osoby (zarówno ćwiczące jak i jeszcze nie) do warszawskich szkół na OTWARTE ZAJĘCIA w powyższych terminach.
Poznasz i przećwiczysz specjalną sekwencję asan, którą wykonamy podczas Międzynarodowego Dnia Jogi, w niedzielę 21 czerwca na Polu Mokotowskim („sesja jogi dookoła świata”).
Powyższe zajęcia są bezpłatne, otwarte dla wszystkich osób (o szczegóły tj. konieczność rezerwacji miejsc dopytaj w danej szkole).

***
21 czerwca na całym świecie świętujemy Międzynarodowy Dzień Jogi. W Warszawie spotykamy się na Polu Mokotowskim. Startujemy punktualnie o 8:30 i wykonujemy specjalną sekwencję asan. W tym samym czasie będą ją ćwiczyć także jogini i joginki na całym świecie.

Zaproś swoich znajomych, ich znajomych – chcemy, by w tej sesji 21.06 wzięło udział jak najwięcej osób, to będzie pierwsza ogólnoświatowa sesja jogi (177 państw!) i walczymy o rekord Guinnessa!

Zgłoś swój udział w tej wyjątkowej sesji rejestrując się na http://www.dzienjogi.pl/rejestracja/

www.dzienjogi.pl

facebook.com/DzienJogi

Dołącz do Nas na Facebooku

[FM_form id="1"]