Virya

joga we Wrocławiu

www.virya-joga.pl

Virya była początkowo blogiem, na którym Iza Jabłońska zaczęła porządkować od maja 2015 roku swoje doświadczenia i przemyślenia związane z praktyką i teorią jogi. Dodatkowo udziela się na nim Bunyu, zajmujący się głównie tematem zen.

Virya jest sanskryckim terminem oznaczającym energię, wigor, pilność i wysiłek. Zarówno w jodze, jak i w buddyzmie jest niezbędnym warunkiem osiągnięcia wyzwolenia.

Od września 2016r. Virya to nie tylko nazwa bloga, ale i szkoły jogi we Wrocławiu, założonej przez Izę i Bunyu, aby w praktyce dzielić się swoją wiedzą dotyczącą jogi i zen.

W szkole prowadzone są zajęcia jogi metodą Iyengara. Zajęcia przewidziane są dla osób początkujących, choć uczęszczają na nie także osoby bardziej doświadczone.

Dodatkowo co kilka miesięcy organizujemy warsztatowe zajęcia otwarte Joga i Zen, podczas których Iza prowadzi część poświęconą jodze, a Bunyu – buddyzmowi zen. Staramy się wtedy przybliżyć odrobinę teorii, jak i praktyki. Do tej pory odbyły się 2 edycje: letnia w parku oraz zimowa na sali.

Wrocław

Białowieska 28a
663-697-640
kontakt@virya-joga.pl

Dołącz do Nas na Facebooku

[FM_form id="1"]