Fabryka Energii Centrum Jogi Wrocław

www.fabrykaenergii.pl

Profesjonalne centrum jogi w samym centrum Wrocławia. Prowadzimy zajęcia jogi Iyengara w grupach poczatkujacych, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Zapraszamy także na zajęcia dynamiczne, jogę dla kręgosłupa oraz zjęcia łagodne i terapeutyczne.

Nasi nauczyciele to ludzie z pasją, którzy nieustannie dokształcają się na licznych warsztatach, by uczyć jak najlepiej i zarażać swoich uczniów miłośćią do jogi.

Ćwiczymy 7 dni w tygodniu od 7:00 do 21:00. Latem, w każdą niedzielę, zapraszamy na darmowe zajęcia jogi w Parku.

Posiadamy dwie przestronne sale do jogi, w pełni wyposażone w cały sprzęt niezbędny do praktyki. Po zajeciach można odpocząć w strefie relaksu i napić się z nami herbaty.

Przez cały rok organizujemy warsztaty stacjonarne oraz wyjazdy z jogą, na których można odpoczać od miejskiego zgiełku i naładować baterie na długi czas.

Jako jedyni we Wrocławiu posiadamy stacjonarny i internetowy sklep z pomocami do jogi, w którym zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne pomoce. Posiadamy najwiekszy wybór ręcznie wykonywanych wałków i poduszek do medytacji oraz poduszek ziołowych. Zapraszamy na naszą stronę www.jogamarket.pl

Wrocław
50-071
pl. Wolności 7 (I p.)
505 845 545
kontakt@fabrykaenergii.pl

Dołącz do Nas na Facebooku

[FM_form id="1"]