joga Radom warsztat jogi

Warsztat Jogi

jogaradom.pl


Szkoła została założona we wrześniu 2015 roku z miłości i pasji do jogi oraz chęci stworzenia miejsca do rozwoju osobistego.

Zajęcia odbywają się codziennie, grupy są kameralne (max. 15 osób ), przez co podejście do osób praktykujących jest indywidualne. Dla chętnych na zajęcia Aerial Jogi (jogi w hamakach) – mamy do dyspozycji 8 hamaków.


Radom
26-600
Fabryczna 7 lok. 320
512 16 55 65


e.rumienczyk@gmail.com

Ewa Rumieńczyk
Ewa Rumieńczyk

Joga pojawiła się w moim życiu w najbardziej odpowiednim momencie. Błąkając się i szukając swojej ścieżki trafiłam w 2010 roku na matę. Od tamtej pory regularnie pogłębiam swoją znajomość z jogą.

Po 3 latach regularniej praktyki zostałam przyjęta na kurs nauczycielski Introductory II metodą Iyengara u Konrada Kocota – jednego z najbardziej doświadczonych nauczycieli tej metody w Polsce.

Joga Iyengara to metoda charakteryzująca się dokładnością, dążąca do zachowania równowagii ciała i umysłu, kładąca nacisk na poprawność wykonywania pozycji, przy uwzględnieniu ograniczeń ciała, które można niwelować poprzez pomoce, używane podczas zajęć (paski,kostki,koce,bolstery).

W listopadzie 2015 roku odbyłam miesięczny kurs jogi w miejscowości Dharamsala w Indiach, czyli 200 godzin zajęć akredytowanych przez międzynarodową organizację Yoga Alliance – zrzeszającą szkoły oraz nauczycieli jogi z całego świata.

Oprócz uziemiającej praktyki hatha jogi, czasami lubię oderwać się i szukam miejsca w przestrzeni – praktykując Aerial Jogę oraz AcroYogę. Obie te metody dają dużo radości, uczą świadomości swojego ciała, zaufania do siebie oraz, w przypadku AcroYogi, partnera. Pozwalają zerknąć na świat z innej perspektywy, często zupełnie do góry nogami ;)