Fundacja Tejas

TEJAS (czyt. tedżas) oznacza w jodze i ajurwedzie jedna z trzech energii życiowych obok prany i ojas. Objawia się promiennością, światłem, które bije z twarzy, kiedy nasze ciało i psychika są w równowadze i mają siłę by działać, żyć i kreować. Celem Fundacji jest przywrócenie tego stanu między innymi poprzez praktykę jogi.
Oferujemy sesje indywidualne i zajęcia grupowe w metodach Sivanandy oraz Vinyasa Krama. Celem praktyki jest przede wszystkim przywrócenie stanu równowagi z naciskiem na to, że potrzeby różnych ludzi są inne, więc program zajęć dopasowujemy do konkretnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!


Warszawa Komorów

STAN SKUPIENIA, pl. Zbawiciela 2B/16, Kalyan Dhaba ul. Zamoyskiego 26A oraz inne miejsca w Warszawie i Komorowie
+48 605 55 88 37


fundacjatejas@gmail.com

Alina Kaczmarek
Alina Kaczmarek

Certyfikowana nauczycielka hatha jogi i jogi śmiechu. Uczyła się w Indiach w Santhi School of Yoga and Vedanta Studies w Koczinie w Indiach u Sajeego Arakkal Manoharan, a obecnie kontynuuje nauki w nurcie Vinyasa Krama. W Warszawie uczy się u Basi Tworek, w Krakowie przygotowuje się na instruktora medytacji u Macieja Wieloboba. Ma doświadczenie w medytacji metodą Vipassana. Założycielka Fundacji TEJAS.