szkoła jogi jurka jaguckiego joga szczecin

Szkoła Jogi Jurka Jaguckiego

www.yoga.szczecin.pl


Szkoła Jogi Jurka Jaguckiego ulokowana jest w pięknej kamienicy w samym sercu Szczecina. Ponad trzydziestoletnia historia nauczania wg metody Iyengara przekłada się tu na jakość lekcji oraz wysokie kompetencje nauczycieli. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, organizujemy kursy i warsztaty na miejscu, a także w pięknych miejscowościach wypoczynkowych.

Wyznajemy zasadę, że praktyka jogi nie zna ograniczeń. W regularnych zajęciach uczestniczą dorośli, młodzież i dzieci. Mamy również cotygodniowe specjalne zajęcia dla przyszłych Mam, a osoby z problemami zdrowotnymi praktykują na zajęciach terapeutycznych pod okiem doświadczonego nauczyciela i terapeuty manualnego Jurka Jaguckiego.


Szczecin
70-440
ul. ks. Bogusława X 3/3 (III piętro)
91 430 78 62


szkola@yoga.szczecin.pl

Jurek Jagucki
Jurek Jagucki

Dyplomowany nauczyciel jogi wg metody Iyengara w stopniu Intermediate Senior III (najwyższy stopień w Polsce). Założyciel i właściciel Szkoły Jogi Jurka Jaguckiego. Jeden z prekursorów jogi w Polsce. Z jogą od początku 1981, a z jogą wg metody Iyengara, gdy tylko trafiła do Polski, czyli od 1984.

Fizjoterapeuta i licencjonowany terapeuta manualny od 1985 r. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej. Od 1981 roku praktykuje medytację zen.

Od samego początku, czyli od 1981 roku, prowadzi regularne kursy jogi, relaksacji i medytacji w całej Polsce, a także Słowacji, Litwie, Łotwie, Rosji i Szwecji. Jako nauczyciel z certyfikatem Senior III prowadzi treningi nauczycielskie i egzaminuje przyszłych nauczycieli w stopniach Introductory, Junior oraz Senior I wg metody Iyengara.