STReFA

www.strefabydgoszcz.com.pl/yoga/

Miejsce stworzone w trosce zarówno o ciało, jak i ducha


Uczymy jogi od 2005 roku. To całe nasze życie i nasza pasja. Pierwsze stałe miejsce dla zajęć stworzyliśmy w 2006 roku, nazywając je „Astanga Club”.
W roku 2009 narodziła się „Strefa”. Od samego początku założycielką i dobrym duchem szkoły była i jest Ewelina Bejgrowicz. Eli jest prekursorką Ashtanga Vinyasa Yogi w Bydgoszczy.
Dlaczego warto z nami ćwiczyć? Pracujemy w bardzo małych grupach. Możecie liczyć na pełne skupienie nad każdym z Was. Jeśli szukacie równowagi w życiu, pomożemy Wam ją osiągnąć. Nasza szkoła znajduje się w centrum miasta, czujemy tu pozytywne wibracje. Jest tu cisza, doskonałe warunki do skupienia i rzeka, która przy otwartych oknach szumi jak mantra.
Misją Strefy jest nauczanie wg tradycyjnych metod Ashtanga Vinyasa Yogi, Hatha Yogi, Kundalini Yogi. Tworzyliśmy ją w trosce o ciało, jak i ducha.
Nasze zajęcia prowadzą profesjonalni, wyrozumiali i otwarci na świat ludzie.


Bydgoszcz

Wyspa Młyńska, ul. Długa 11 (wejście od ulicy Przyrzecze)
796 956 956


yoga@strefabydgoszcz.com.pl

Ewelina Bejgrowicz
Ewelina Bejgrowicz

Eli praktykuje Ashtanga Yogę od kilkunastu lat. Jej nauczycielem jest Sharath Jois, Saraswathi Jois, Mark Flint, Max Czenszak, Basia Lipska,Nancy Gilgoff. Wie, że Joga to niekończąca się przygoda i miłość jej życia :D Bardzo Kocha to co robi i dzielenie się swoją wiedzą z innymi sprawia jej ogromne szczęście i przyjemność.

Co roku pogłębia swoją wiedzę studiując w Indiach w Shri K Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute www.kpjayi.org. Organizuje liczne warsztaty zapraszając nauczycieli z Polski i zza granicy. Naucza z wielką świadomością, zwraca uwagę na szczegóły oraz daje cenne korekty. Swoje zajęcia prowadzi w tradycyjny sposób metodą z KPJAYI (Led class i Mysore style). Jest wymagająca ale bardzo pomocna i miła <3

Polubicie jej spokój i nieustający uśmiech :) Z Eli będziecie realizować cele, które założyliście na początku waszej przygody z jogą. Sprawi, że bez problemu wejdziecie w jej świat, który do tej pory był Wam obcy.