Shanti Yoga Studio

Shanti Yoga Studio

www.yogastudio.pl


Dwie przytulne sale o łącznej powierzchni 280 m2. Shanti Yoga Studio jest wyposażone we wszystkie pomoce niezbędne do praktyki wg metody B.K.S. Iyengara, ale nie każdy nauczyciel z nich korzysta prowadząc na przykład zajęcia z ashtanga vinyasy.


Białystok

ul. 42 Pułku Piechoty 41
504-588-555


shanti@yogastudio.pl

Ewa Łukasińska – jest związana ze szkołą od października 1999 r. W 1994 r. zetknęła się z jogą i od tamtej pory regularnie uczęszcza na szkolenia. Jej nauczycielami byli Sławomir Bubicz, Konrad Kocot, Henryk Liśkiewicz, Roman Grzeszykowski, Leszek Kawa, Gabriella Giubilaro, Lois Steinberg, Faeq Biria. Brała udział w Konwencji Jogi z Gitą Iyengar. Ukończyła kurs dla nauczycieli, który odbywał się w Krakowie w 2002 r. pod kierunkiem Konrada Kocota. Dyplom nauczyciela zdobyła w Laughing Lotus School w Nowym Jorku. Uczestniczyła w dwumiesięcznym kursie ashtanga jogi na Goa w Indiach w Kranti Yoga School (500 RYS). Jej marzeniem jest przekazanie jak największej liczbie osób błogosławieństw płynących z praktykowania jogi jakimi są dobre samopoczucie, zdrowie, radość i miłość do siebie i świata.

Ania Chomczyk – od sierpnia 2014 Współwłaścicielka Shanti Yoga Studio w Białymstoku i wielka miłośniczka Ashtanga Jogi. Z wykształcenia amerykanistka. Praktykę rozpoczęła w 2004 roku ćwicząc w wielu miejscach na świecie, min. USA, Indiach, Polsce i Europie. Do nauczycieli, którzy wywarli największy wpływ na jej praktykę i całokształt życia należą Kamal Singh (Indie) oraz Luczis Pustota (Syberia). Wśród polskich nauczycieli niezwykle sobie ceni Przemka Nadolnego. Przez dwa lata uczestniczyła w kursie instruktorskim wg metody B.K.S. Iyengara, a w 2013 roku ukończyła szkolenie Ashtanga Yogi (200 RYS) w szkole Samyak Yoga w Dharamsali. Obecnie kończy pracę doktorską dotyczącą modelów jogi w Polsce i Indiach na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. W wolnym czasie pielęgnuje przyjaźnie, podrózuje, maluje, śpiewa. Czasem pisze bloga: jogaserca.blogspot.com. Wchodzi w skład zespołu redakcyjnego portalu o jodze Boso na macie.