joga kraków mauyra

Nasza szkoła mieści się w samym sercu Krakowa, w pięknym, stylowym lokalu, na I piętrze neorenesansowej kamienicy z XIX wieku, przy ul. Krupniczej 8/2. Oferujemy zajęcia hatha jogi na trzech poziomach zaawansowania, kursy początkujące oraz jogę dla dzieci. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, kameralne grupy, przestronne, jasne sale z parkietem wyposażone w lustra, drabinki i niezbędny sprzęt do jogi.


Kraków
31-123
Kraków, ul. Krupnicza 8/2
884 808 680


mayura@jogawkrakowie.pl

Malwina Rzonca, Katarzyna Piwowarczyk, Julian Tomaszuk
Malwina Rzonca, Katarzyna Piwowarczyk, Julian Tomaszuk

Malwina Rzonca
Współzałożycielka Mayury. Jogę praktykuje regularnie od roku 2000. Zaczynała w szkole Beaty Jamińskiej i Konrada Kocota. Uczestniczyła w licznych warsztatach jogi wg metody B.K.S. Iyengara , w Polsce i zagranicą. Uczy jogi od roku 2002. Wcześniej, przez 5 lat, prowadziła zajęcia z gimnastyki i tańca. Przez kilkanaście lat związana była z tańcem współczesnym. Była też nagradzana na międzynarodowych konkursach tańca współczesnego, za choreografie własnego autorstwa. Jest absolwentką Wydziału Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Katarzyna Piwowarczyk
Współzałożycielka Mayury. Z wykształcenia radca prawny, prowadzi własną kancelarię. Hatha jogę odkryła będąc jeszcze na studiach. Początkowo był to tylko kolejny rodzaj aktywności fizycznej, z czasem regularna, pogłębiona praktyka, która stała się jednocześnie pasją, przyjemnością i koniecznym elementem równowagi. Od 6 lat stale doskonali swoją praktykę, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach pod okiem doświadczonych nauczycieli. Obecnie w trakcie kursu nauczycielskiego, prowadzonego przez Konrada Kocota.

Julian Tomaszuk
Współzałożyciel Mayury. Jogę praktykuje od 2002 roku. Uczył się u cenionych nauczycieli z Polski i z zagranicy, Konrada Kocota, Romka Grzeszykowskiego, Faequ’a Biria, Lois Steinberg, Deana Learnera. Pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach, najbardziej jednak ceni sobie zdobywanie doświadczenia poprzez praktykę własną. Uczy od 8 lat, posiada uprawnienia państwowe. Z wykształcenia artysta-rzeźbiarz.