JogaRytm

jogarytm.pl

Ruch i relaks w rytmie Twojego życia


To miejsce, gdzie poczujesz się dobrze. Stawiamy na jakość, a nie ilość – ważny jest każdy człowiek. JogaRytm jest szkołą jogi według metody B.K.S. Iyengara (CM) z certyfikowaną kadrą, uczącą z pasją. Posiadamy wszystkie pomoce potrzebne do praktyki.

Zapraszamy 7 dni w tygodniu na zajęcia dla początkujących, zaawansowanych, dla dzieci, kobiet w ciąży, seniorów, jogę kręgosłupa i pranajamę. Możesz u nas kupić pomoce do praktyki, dodatki oraz ubrania do jogi firmy PADMA WEAR.

Naszą misją jest wspierać zdrowie, utrzymać dobrą kondycję psychofizyczną, przenosić w stan odprężenia i harmonii, budzić radość i stymulować pozytywną energię do odkrywania nowych możliwości w każdym, kto uczestniczy w zajęciach.

Przyjdź, a poczujesz się wyjątkowo.


Warszawa
02-348
Rokosowska 4
602 77 46 77


biuro@jogarytm.pl

Julia Butrym-Południewska
Julia Butrym-Południewska

Dyplomowana nauczycielka jogi wg. B.K.S. Iyengara ze stopniem junior I. Założycielka studia JogaRytm na warszawskiej Ochocie. Absolwentka podyplomowych studiów z zakresu instruktora rekreacji ruchowej o specjalności hatha-jogi. Sekretarz Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. Uczy początkujących, zaawansowanych, dzieci, seniorów oraz ciężarne.