Joga szkoła Jogi Joganga Lubin Nałęczów Opole Lubelskie

Joganga

www.joganga.eu


Jesteśmy małżeństwem pasjonatów jogi z ponad 10 –letnią praktyką. Joga, pogłębianie wiedzy i umiejętności w tej dziedzinie jest naszym sposobem na ciekawe życie.

W ramach działalności naszej Szkoły Jogi prowadzimy zajęcia w Lublinie, Opolu Lubelskim i Nałęczowie. Podczas zajęć, dopingując do podjęcia wysiłku, zachęcamy też do respektowania swoich możliwości, nie krzywdzenia się jogą. Zwracamy uwagę na uważność w trakcie wykonywania asan i praktyk oddechowych.


Lublin, Opole Lubelskie, Nałęczów


519450086


joganga@op.pl

Przemek Traczyk i Sylwia Kamola
Przemek Traczyk i Sylwia Kamola

Sylwia Kamola jest nauczycielem jogi metodą Iyengara w stopniu Introductory II, ukończyła kurs nauczycielski u Konrada Kocota. Przemek Traczyk jest instruktorem rekreacji ruchowej w specjalności hatha joga, po kursie pod kierownictwem prof. Janusza Szopy. Ponadto, Przemek jest w trakcie treningu nauczycielskiego na stopień Introductory II w metodzie Iyengara, u Konrada Kocota.

Nasza praktyka to także udział w licznych warsztatach z uznanymi nauczycielami m.in. O. Joe Pereira, Stefan Lalo, Robert Spica, Henryk Liśkiewicz, Tomasz Miszczuk, czy nauczyciele z kręgu Jogi Akademickiej prof. Janusz Szopa czy dr Agnieszka Ulfik i oczywiście Konrad Kocot, który ma największy wpływ na nasze postrzeganie i praktykę jogi.