Joga Dobre Miejsce dolnośląskie

Joga Dobre Miejsce

http://joga-dobre-miejsce.pl/


Joga Dobre Miejsce to szkoła jogi założona w 2008 roku przez Ryszarda Puchalskiego. Jej ideą jest nie tylko przyczynianie się do poprawy zdrowia uczestników zajęć i promowanie jogi jako systemu rozwoju całościowego człowieka, ale też stworzenie dobrego miejsca – miejsca dobrych wartości, dobrej energii i dobrych ludzi.

Zajęcia odbywają się w pięciu miastach północno-wschodniej części Dolnego Śląska, są to: Milicz, Oleśnica, Twardogóra, Trzebnica i Syców. Doświadczenie trwające od 1998 roku doprowadziło do uczenia tu na dwugodzinnych sesjach – jogi wywodzącej się z dwóch tradycji: Ashtanga Vinyasa Yogi i systemu B.K.S. Iyengara.

Joga Dobre Miejsce ma kilku partnerów, z którymi współpracuje: Porozumienie Szkół Jogi, Boso na Macie, Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny Atol, Ośrodek Kultury w Miliczu, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Twardogórze oraz Capoeira Regional Unicar Wrocław.


Milicz, Oleśnica, Twardogóra, Trzebnica, Syców

szczegółowe adresy na http://joga-dobre-miejsce.pl
664 926 527


rychpuchalski@gazeta.pl

Ryszard Puchalski
Ryszard Puchalski

na zajęcia jogi trafił w 1998 roku i przez dekadę ćwiczył w tradycji B.K.S. Iyengara – zwieńczeniem tego etapu było uzyskanie w 2009 roku stopnia nauczycielskiego Introductory I. Od 2008 roku praktykuje w tradycji Ashtanga Vinyasa Yogi, dlatego w 2009 roku wyjechał do Indii, aby uczyć się tej metody u Sheshadriego w Mysore. W celu podnoszenia kwalifikacji uczestniczył też w warsztatach wielu nauczycieli jogi, z których najważniejszymi dla niego pozostają: Sharat Arora, Małgorzata Madej, Leszek Mioduchowski, Radek Rychlik i Sri. V. Sheshadri.