Joga Centrum Adama Bielewicza

www.joga.net.pl

Harmonia ciała, serca i umysłu


Jedna z najstarszych szkół jogi Iyengara w Polsce – założona w 1999. Jesteśmy zespołem nauczycieli z 20-letnią praktyką jogi i kilkunastoletnim doświadczeniem w uczeniu.

Uczymy w doskonale wyposażonym ośrodku w samym centrum Warszawy przy Pankiewicza 1 (przy Teatrze Roma) oraz w szkole na Ursynowie przy Koncertowej 8. Prowadzimy zajęcia o różnym poziomie zaawansowania oraz tematyczne. Organizujemy wyjazdowe kursy jogi w najpiękniejszych zakątkach Polski.


Warszawa
00-950
ul. Jana Pankiewicza 1
(+48) 22 628 56 72
(+48) 503 706 701

info@joga.net.pl

Adam Bielewicz
Adam Bielewicz

Dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara, instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji kinezypsychoprofilaktyka. Praktykuje jogę od 21 lat, od 18 uczy. Rozpoczynał ćwicząc i ucząc u Sławomira Bubicza, 14 lat temu założył Joga! Centrum – jedną z najstarszych i najpopularniejszych szkół jogi w Polsce w której uczyło się wielu obecnych nauczycieli jogi. 3 razy przebywał w Indiach w Instytucie BKS Iyengara w Punie, gdzie uczył się u Geety i Prashanta Iyengar oraz R. Shah. Uczestniczył w warsztatach wielu wspaniałych nauczycieli: Faeqa Birii we Francji, Louis Steinberg i Marian Garfinkel z USA, Gabrielli Giubilaro z Włoch, Rity Keller i Michaela Forbesa z Niemiec oraz najlepszych polskich nauczycieli.