Fabryka Energii Centrum Jogi Wrocław

fabrykaenergii.pl


Profesjonalne centrum jogi w samym centrum Wrocławia. Prowadzimy zajęcia jogi Iyengara w grupach poczatkujacych, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Zapraszamy także na zajęcia dynamiczne, jogę dla kręgosłupa oraz zjęcia łagodne i terapeutyczne.

Nasi nauczyciele to ludzie z pasją, którzy nieustannie dokształcają się na licznych warsztatach, by uczyć jak najlepiej i zarażać swoich uczniów miłośćią do jogi.

Ćwiczymy 7 dni w tygodniu od 7:00 do 21:00. Latem, w każdą niedzielę, zapraszamy na darmowe zajęcia jogi w Parku.

Posiadamy przestronną salę do jogi, w pelni wyposażoną w cały sprzęt niezbędny do praktyki. Po zajeciach można odpocząć w strefie relaksu i napić się z nami herbaty.

Przez cały rok organizujemy warsztaty stacjonarne oraz wyjazdy z jogą, na których można odpoczać od miejskiego zgiełku i naładować baterie na długi czas.

Jako jedyni we Wrocławiu posiadamy stacjonarny i internetowy sklep z pomocami do jogi, w którym zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne pomoce. Posiadamy najwiekszy wybór ręcznie wykonywanych wałków i poduszek do medytacji oraz poduszek ziołowych. Zapraszamy na naszą stronę www.jogamarket.pl


Wrocław
50-073
św. Antoniego 2/4
505 845 545


kontakt@fabrykaenergii.pl

Marek Bednarski
Marek Bednarski

Dyplomowany i certfikowany nauczyciel jogi B.K.S Iyengara stopnia Junior II.Współzałożyciel Fabryki Energii – Centrum Jogi Wrocław. Praktykę jogi rozpoczął w roku 1992, naucza od 2005.

Wiedzę swą doskonali u nauczycieli z zagranicy: Abhi Sridhar – Indie, Gabriella Giublilaro – Włochy, Corine Biria – Francja, Lois Steinberg – USA, Rita Keller – Niemcy, Eyal Shifroni – Izrael, David Meloni – Włochy. W 2016 roku odbył miesięczny kurs w Instytucie Iyengara w Punie (Indie), gdzie zdobywał doświadczenie bezpośrednio od rodziny Iyengarów – Abi i Prashanta.

Regularnie pisze artykuły do: „Yoga & Ayurveda” i Zwierciadlo.pl oraz bosonamacie.pl. Prowadzi bloga „Joga na co dzień”.