5 Elements – Międzynarodowa Szkoła Jogi i Ruchu

www.yoga5elements.com


5 Elements – Międzynarodowa Szkoła Jogi i Ruchu w Krakowie to miejsce, gdzie zarówno nauczyciele jak i uczniowie pochodzą z całego świata. Nasi nauczyciele są członkami międzynarodowych organizacji zrzeszających nauczycieli jogi, terapeutów jogą i masażystów. W centrum naszych zajęć stoi człowiek jako jednostka, a więc wszystkie usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb tak, abyś mógł odnaleźć Twoją prawdziwą naturę. Nasze style jogi to połączenie m.in. Hatha, Power, Vinyasa, Yin, Restorative, Prenatal, Somatic Yoga, Acro Yoga, itd.
Oprócz grupowych i indywidualnych zajęć z jogi z tańca terapeutycznego, prowadzimy międzynarodowe kursy nauczycielskie TTC 200 na Instruktora Jogi (Power, Vinyasa) i Terapeutę Jogą (Yin, Restorative).
Zajmujemy się także działalnością charytatywną i pracujemy z osobami o specjalnych wymaganiach takich jak np. niewidomi, osoby o ograniczonej ruchliwości, sprawności intelektualnej itp.


Kraków
31-457
Meissnera 34
606 417181


joga5zywiolow@gmail.com

dr Szymon Jarosławski, E-RYT
dr Szymon Jarosławski, E-RYT

„Bądź sobą, rób jogę” to moje motto. Wierzę, że abyś mógł poznać swoją prawdziwą naturę, Twoja praktyka jogi powinna być dostosowana do Twojej unikalnej osobowości i wymagań. Poprowadzę Cię w Twojej praktyce niezależnie od tego czy lubisz wycisnąć z siebie siódme poty, aby pozbyć się z siebie toksyn, czy raczej wolisz osiąść w każdej asanie na dłużej, by osiągnąć medytacyjną stabilność. W moich zajęciach balansuję fizyczne i subtelne aspekty jogi oraz łączę starożytne techniki z wiedzą współczesnej nauki.