Szkoły tworzące Porozumienie

Porozumienie założyło w 2013 r. 11 warszawskich szkół jogi.

Wychodząc od wspólnego źródła jogi każdy z nas podąża swoją ścieżką, praktykując w najodpowiedniejszy dla siebie sposób. Wybór metody to kwestia indywidualnych potrzeb i predyspozycji.

Niezależnie od tego spotykamy się u celu, ciesząc się tymi samymi efektami jogi – dobrostanem, zdrowiem, energią i wewnętrznym spokojem.

Połączyliśmy się, tworząc Porozumienie, by upowszechniać wiedzę o jodze i o korzyściach płynących z praktyki.

Poprzez ten portal oraz wydarzenia przez nas organizowane chcemy dzielić się naszą wiedzą, doświadczeniem i wartościami, którymi kierujemy się w praktyce i w zyciu.

Samopoczucie ucznia zależy od kwalifikacji i doświadczenia jego nauczyciela, dlatego chcemy promować wysokie standardy nauczania.

Podkreślamy również znaczenie uczciwości, szacunku i odpowiedzialności zarówno w praktyce na macie, jak i w życiu codziennym oraz zawodowym.

Obecnie Porozumienie zrzesza 50 szkół jogi z całej Polski i wciąż dołączają nowe.


*  *  wygodne wyszukiwanie szkół wg miast zapewnia MAPA SZKÓŁ JOGI na portalu Bosonamacie.pl  *  *

Szkoły tworzące Porozumienie:

5 Elements – Międzynarodowa Szkoła Jogi i Ruchu  yoga5elements.com

AHR Joga Bracka  jogabracka.pl

AHR Joga Foksal   jogafoksal.pl

ATR Zacisze Jogi  zaciszejogi.pl

Akademia Ruchu  akademiaruchu.com.pl

AnyaYoga  anyayoga.pl

Astanga Yoga Studio   astanga.pl

Bikram Joga Warszawa  bikram.pl

Centrum Jogi Gdańsk  centrumjogigdansk.pl

Centrum PRANA  centrumprana.pl

Concept – Płocka Akademia Jogi   joga-plock.pl

Equanimus  jogawilanow.pl

Fundacja Tejas  fundacjatejas.pl

Happy Yoga  happyyoga.pl

joga.ma  jogama.pl

Jogart   jogart.pl

Joga Centrum Adama Bielewicza  joga.net.pl

Joga Dobre Miejsce  joga-dobre-miejsce.pl

Joga – Lębork   joga.lebork.pl

Joganga   joganga.eu

JogaRytm  jogarytm.pl

Joga Studio Grzegorza Nieściera  jogastudio.pl

Joga Studio Saska Kępa   jogasaskakepa.pl

Joga Sztuka Życia   jogasztukazycia.pl

Joga Życia  jogazycia.pl

Manomani  manomani.pl

Mayura  jogawkrakowie.pl

Namaste Centrum Jogi Iyengara  joganamaste.pl

Rajszew Project  rajszewproject.pl

Rzeszowska Szkoła Jogi Aldony Florkiewicz  joga.rzeszow.pl

Sadhana  szkolajogi.com.pl

Sagar  hathajoga.com.pl

Samadhi Joga  samadhijoga.pl

Shakti Szkoła Jogi   shaktiszkolajogi.pl

Shanti Yoga Studio   yogastudio.pl

STReFA   strefabydgoszcz.com.pl

Studio Anatomia Jogi   joga.lubin.pl

Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej  joga-gliwice.eu

Studio Jogi Katarzyny Pilorz  studiojogi.pl

Studio Namaste Yoga SNY  namasteyoga.pl

Szkoła Jogi Ally Raginis  allajoga.pl

Szkoła Jogi Jurka Jaguckiego   yoga.szczecin.pl

Szkoła Jogi Haliny Blonka  joga-blonka.pl

Szkoła Jogi Klasycznej  jogaklasyczna.pl

Virya  virya-joga.pl

Warsztat Jogi   jogaradom.pl

Wjogęwzięci   joga.tychy.pl

Yoga Academy  yogaacademy.pl

Yoga Centrum Łódź  yoga.net.pl

Yoga Loft   yogaloft.pl

Yoga Magda Kapela  yogamagdakapela.com

Yoga Medica   yogamedica.pl

Yoga & Mind  yogaandmind.pl

Yogamudra Pracownia Jogi   yogamudra.pl

Yoga Republic   yogarepublic.pl